Příspěvek na základní potřeby pro Stázinku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

potraviny, hygienické potřeby a nezbytné léky

Obrázek daru
Eliška Laksarová
Patron příběhu

Eliška Laksarová

pracovnice OSPOD

Komentář patrona

Stázinka pochází z velké rodiny – má brášku a dvě sestřičky. Její maminka navštěvovala kurz finančního poradenství a chystala se pracovat jako OSVČ. Když ale chtěla svoji činnost zahájit, objevil se koronavirus, čímž byla její snaha zmařena. V této těžké době se jí bohužel nedaří uzavírat nové smlouvy. Její manžel se doma stará o dědečka, chodil ale na brigády, nyní si však ani on nemůže přivydělávat. Maminka se snaží co nejvíce potravin vypěstovat sama, aby měla celý rok z čeho vařit, úplně soběstační ale nejsou. Stále je potřeba nakupovat potraviny, na které však v rodině nejsou peníze. Proto jsem se rozhodla stát patronkou jejich příběhu a požádat vás o příspěvek.

Společně jsme vybrali
celou částku 5,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Šestičlenná rodina přišla o příjem a potřebuje pomoc s nákupem potravin

S manželem vychováváme 4 děti, které jsou naší radostí. Nikdy pro nás nebylo zrovna snadné všechno finančně zvládnout, teď je však situace opravdu kritická.

V lednu letošního roku jsem se začala školit na pojišťovacího agenta, když jsem ale měla začít pracovat sama na sebe a konečně vydělávat, přišla pandemie koronaviru. V této těžké době lidé o uzavírání nějakých pojistek nemají zájem, každý šetří, protože očekává těžké časy. A tak jsem bez příjmů. Manžel pečuje o téměř stoletého dědu, přivydělával si ale montováním nábytku. To je však v těchto časech také pasé.

A tak vás moc prosíme o pomoc. V tuto chvíli jsou naše příjmy téměř na nule a nemáme dost peněz na potraviny a nezbytné hygienické potřeby. Za vaši pomoc budeme nesmírně vděční.

P. S. Jméno dítěte bylo změněno. Děkujeme za pochopení!

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě