Příspěvek na základní potřeby pro Stelinku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

potraviny, hygienické potřeby a nezbytné léky

Obrázek daru
Patron dětí
Patron příběhu

Patron dětí

Komentář patrona

Ocitli jsme se v mimořádné situaci, a proto jsme se rozhodli poskytnout mimořádnými dary pomoc rodinám, které koronavirus uvrhl do stavu náhlé nouze. Pro zveřejnění příběhu a zahájení sbírky nemusí mít žadatelé svoje patrony, protože patronem příběhu jsme my — Patron dětí. Tím celý proces žádosti a zveřejnění příběhu ještě více zrychlujeme, aby se k rodinám a jejich dětem dostala pomoc co nejdříve. To však nic nemění na tom, že všechny žadatele i nadále pečlivě prověřujeme a pomoc se tak dostane jen k těm, kteří ji opravdu potřebují a splní podmínky pro její získání.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka samoživitelka se ocitla zcela bez příjmů

Desetiletá Stelinka je moje šikovná malá kreslířka, kterou vychovávám sama. Momentálně jsme spolu doma, jinak ale pracuji na dohodu o provedení práce v call centru. To je však v těchto dnech kvůli nařízení vlády z důvodu šíření koronaviru uzavřeno, takže jsem bez jakýchkoli příjmů.

Rozhodla jsem se vás proto požádat o příspěvek na potraviny, který pro mě bude obrovskou úlevou. Nebudu se muset v noci budit strachy, zda zvládnu uhradit nájem a jídlo k tomu. Předem vám moc děkuji.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě