Příspěvek na základní potřeby pro Štěpánka

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

potraviny, hygienické potřeby a nezbytné léky

Obrázek daru
Eva Chalupníková Doležalová
Patron příběhu

Eva Chalupníková Doležalová

sociální pracovnice

Komentář patrona

S maminkou Štěpánka spolupracuje naše intervenční centrum již od roku 2018, kdy sbírala odvahu opustit manžela kvůli domácímu násilí. Její cesta ven nebyla jednoduchá, protože byla na manželovi zcela finančně závislá, ale teď je naštěstí se Štěpánkem i jeho sestřičkou v bezpečí. Nyní se ale opět nachází rodina v těžké situaci kvůli epidemii koronaviru. Maminka by potřebovala dětem koupit kvalitní potraviny, léky i nějakou tu hračku, která by jim v této těžké situaci udělala radost.

Společně jsme vybrali
celou částku 5,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Štěpánka, jehož maminka je na všechno sama

Štěpánkovi jsou čtyři roky a je to pěkný plaváček, nejraději totiž chodí do dětského kurzu plavání a v bazénu je jako doma. V mateřské školce má spoustu kamarádů a má milující sestřičku a maminku. Jeho rodiče ale prochází rozvodem, což snáší hodně špatně. Maminka se snaží, aby trpěl co nejméně.

Kromě rozvodového řízení zasáhla rodinu epidemie koronaviru. Štěpánek musí být se svou sestřičkou doma a maminka se o ně stará. Rodinu táhne zatím sama a úspory se jí každým dnem tenčí. Přitom by potřebovala koupit Šimonovi potraviny, léky, a také nějakou tu hračku, aby se mu těžké období lépe přečkalo. Šimon by si třeba hodně přál mluvícího robota. Přispět rodině můžeme ještě dnes. Ukažme, že na to nejsou sami.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě