Příspěvek na základní potřeby pro Theu

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

potraviny, hygienické potřeby a nezbytné léky

Obrázek daru
Hana Francová
Patron příběhu

Hana Francová

pracovnice neziskové organizace

Komentář patrona

Téměř osmiletá Thea je již šestým rokem v pěstounské péči své babičky, která společně se svým manželem vychovává také jejich vlastního čtrnáctiletého syna Matyáše. Rodina má sice zčásti zajištěný příjem v podobě pěstounských dávek (odměna pěstouna a příspěvek na zajištění potřeb dítěte), zcela ale přišli o příjem z provozování živnosti. Z pěstounského příspěvku jen stěží pokryjí nájem, energie, internet, telefon a léky. Na zajištění potřebného množství jídla a hygienických potřeb na nadcházející dny a týdny jim už peníze nezbývají. Tato tíživá krizová situace doléhá na celou rodinu a zejména pak na Theu, která si v minulosti již mnoha strastiplnými zážitky prošla. Pojďme proto rodině pomoci a přispějme jim na pořízení toho nejzákladnějšího.

Společně jsme vybrali
celou částku 5,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Čtyřčlenná rodina přišla o příjem a potřebuje pomoc

Osmiletá Thea je moje vnučka, kterou vychovávám společně s mým synem Matyáškem. Její maminka byla drogově závislá a v loňském roce zemřela.

Snažím se dětem dopřát vše potřebné, v současné době je to ale nad mé síly. Manžel pracoval jako OSVČ, kvůli pandemii koronaviru je však nyní bez příjmu. Já jsem byla zaměstnaná na dohodu o provedení práce, to už ale také neplatí.

Ztráta manželova příjmu je pro nás velkým problémem, proto vás moc prosíme o pomoc. Z pěstounského příspěvku zvládneme uhradit náklady na bydlení, na jídlo a základní hygienické potřeby nám však už nic nezbyde. Budeme vám moc vděční za jakýkoli příspěvek.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě