Příspěvek na základní potřeby pro Tomáška

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

potraviny, hygienické potřeby a nezbytné léky

Obrázek daru
Patron dětí
Patron příběhu

Patron dětí

Komentář patrona

Ocitli jsme se v mimořádné situaci, a proto jsme se rozhodli poskytnout mimořádnými dary pomoc rodinám, které koronavirus uvrhl do stavu náhlé nouze. Pro zveřejnění příběhu a zahájení sbírky nemusí mít žadatelé svoje patrony, protože patronem příběhu jsme my — Patron dětí. Tím celý proces žádosti a zveřejnění příběhu ještě více zrychlujeme, aby se k rodinám a jejich dětem dostala pomoc co nejdříve. To však nic nemění na tom, že všechny žadatele i nadále pečlivě prověřujeme a pomoc se tak dostane jen k těm, kteří ji opravdu potřebují a splní podmínky pro její získání.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví, jak se její rodina dostala do finanční tísně

Jmenuji se Zdeňka a jsem maminkou téměř tříletého Tomáška. Zatím jsem na rodičovské dovolené, živitelem rodiny byl donedávna přítel. Kvůli pandemii koronaviru a s tím souvisejících vládních opatření však přišel o práci, a tak je nyní bez příjmu. Živil se jako taxikář.

Snažíme se udržovat si pozitivní mysl, protože nám ale docházejí úspory, je to čím dál těžší. Nejsem zvyklá žádat o pomoc, vždy jsem všechno zvládla, teď už mi však nic jiného nezbývá. A tak vás moc prosím o příspěvek na potraviny a hygienické potřeby pro naši rodinu. Nemáme se na koho jiného obrátit a sami to zkrátka nezvládneme.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě