Příspěvek na základní potřeby pro Vanesku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

potraviny, hygienické potřeby a nezbytné léky

Obrázek daru
Patron dětí
Patron příběhu

Patron dětí

Komentář patrona

Ocitli jsme se v mimořádné situaci, a proto jsme se rozhodli poskytnout mimořádnými dary pomoc rodinám, které koronavirus uvrhl do stavu náhlé nouze. Pro zveřejnění příběhu a zahájení sbírky nemusí mít žadatelé svoje patrony, protože patronem příběhu jsme my — Patron dětí. Tím celý proces žádosti a zveřejnění příběhu ještě více zrychlujeme, aby se k rodinám a jejich dětem dostala pomoc co nejdříve. To však nic nemění na tom, že všechny žadatele i nadále pečlivě prověřujeme a pomoc se tak dostane jen k těm, kteří ji opravdu potřebují a splní podmínky pro její získání.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka samoživitelka s dcerou potřebují naši pomoc

Mojí dceři Vanesce bude brzy osm let, je to šikovná holčička, která ze všeho nejraději jezdí na bruslích nebo na kole. Teď je ale kvůli epidemii koronaviru doma a já s ní. Dceru vychovávám sama, a třebaže otec poctivě platí výživné, nacházíme se ve finanční tísni.

Kvůli epidemii jsem byla nucena uzavřít provozovnu, kde jsem byla v nájmu a mám tedy nulový příjem. Netuším, jak dlouho tohle všechno potrvá, jisté je ale to, že nemám dost peněz na to koupit Vanesce jídlo nebo léky. Žádám proto o pomoc touto cestou a za jakýkoliv příspěvek na Vanesčiny běžné potřeby budu nesmírně vděčná.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě