Příspěvek na základní potřeby pro Viktorku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

potraviny, hygienické potřeby a nezbytné léky

Obrázek daru
Michaela  Nutilová
Patron příběhu

Michaela Nutilová

terénní sociální pracovnice

Komentář patrona

S Viktorčinou rodinou jsem začala spolupracovat na konci února letošního roku. Viktorka je měsíc a půl staré miminko, které má dva starší brášky. Maminka pobírá mateřský příspěvek a tatínek v březnu nastoupil do nového zaměstnání. Za normálních okolností by byli schopní vše finančně zvládnout, nyní ale mají problém. Všichni z firmy, kde tatínek pracuje, jsou v karanténě, což se samozřejmě projevilo v tatínkově platu. Tatínka to trápí, bohužel nyní není v jeho možnostech situaci vylepšit. Rodina bohužel netuší, jak zaplatí nájem ani za co dětem nakoupí potraviny, proto se s mojí podporou obrací na dárce Patrona dětí. Věřím, že jim společně pomůžeme.

Společně jsme vybrali
celou částku 5,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh své rodiny, která se ocitla ve finanční tísni

Jmenuji se Lenka a spolu s přítelem vychováváme 3 děti. Nejstarší je třináctiletý Davídek, prostřední je desetiletý Dan a nejmladší je naše Viki, která má měsíc a půl. Společně žijeme v pronajatém bytě.

Na začátku března jsme s přítelem oslavovali jeho nástup do nové práce, kam se moc těšil. Bohužel, osud rozhodl jinak a naše štěstí netrvalo dlouho. Kvůli pandemii koronaviru totiž museli všichni zaměstnanci ve firmě do karantény, která stále trvá, a to se samozřejmě projeví i ve výplatě. Já jsem v tuto chvíli na mateřské dovolené.

Momentálně nakupuji jen to nejzákladnější a nejnutnější, i přesto nám peníze docházejí. Do konce měsíce s nimi rozhodně nevyjdeme. Rozhodla jsem se proto na radu naší sociální pracovnice požádat o pomoc prostřednictvím Patrona dětí. Nevím totiž, co jiného dělat.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě