Příspěvek na základní potřeby pro Vojtíška

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

potraviny, hygienické potřeby a nezbytné léky

Obrázek daru
Patron dětí
Patron příběhu

Patron dětí

Komentář patrona

Ocitli jsme se v mimořádné situaci, a proto jsme se rozhodli poskytnout mimořádnými dary pomoc rodinám, které koronavirus uvrhl do stavu náhlé nouze. Pro zveřejnění příběhu a zahájení sbírky nemusí mít žadatelé svoje patrony, protože patronem příběhu jsme my — Patron dětí. Tím celý proces žádosti a zveřejnění příběhu ještě více zrychlujeme, aby se k rodinám a jejich dětem dostala pomoc co nejdříve. To však nic nemění na tom, že všechny žadatele i nadále pečlivě prověřujeme a pomoc se tak dostane jen k těm, kteří ji opravdu potřebují a splní podmínky pro její získání.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh své rodiny, která ze dne na den přišla o příjem

S manželem vychováváme tři děti – dvouletou Nelinku, tříletého Vojtíška a šestiletou Viktorku, která je bohužel onkologickým pacientem. O naše ratolesti jsme se vždy dokázali postarat, teď jsme se ale ocitli v situaci, kdy už nemáme peníze ani na jídlo a musíme využívat služeb potravinové banky.

Jako OSVČ jsem provozovala malý obchůdek se sportovním vybavením. První problémy v podnikání se však objevily dříve, než jsem byla donucena zavřít. Veškeré zboží jsem totiž brala z Itálie, jeho dodávky ale ze dne na den skončily. Pak nás v obchodě navštívil jeden francouzský turista, což později vyústilo v karanténu celé naší rodiny. Naštěstí byly výsledky našich testů na koronavirus negativní.

Dnes je můj obchod zavřený a z manželova platu, z nějž splácí insolvenci, zvládneme uhradit jen nájem a energie. Na nic jiného už nám nezbývá. Proto jsme moc rádi, že existuje projekt Patron dětí, který nám dal šanci požádat o pomoc jeho dárce. Této možnosti si moc vážíme.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě