Příspěvek na základní potřeby pro Zbyňka

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

potraviny, hygienické potřeby a nezbytné léky

Obrázek daru
Viktor Rumpík
Patron příběhu

Viktor Rumpík

pracovník neziskové organizace

Komentář patrona

Zbyňka znám už pár let. Jeho mamince jsme totiž v roce 2015 začali poskytovat sociální poradenství v oblasti integrace, dávek státní sociální podpory a dalších nutností. Je totiž samoživitelka se třemi dětmi a nestačila na jejich finanční zabezpečení. Nyní je na tom ještě o něco hůř, protože musí být s dětmi doma, zatímco jsou zavřené školy a školky, a nemůže pracovat. Proto se s mojí podporou obrací na Patrona dětí s prosbou o příspěvek na potraviny.

Společně jsme vybrali
celou částku 5,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Samoživitelka se třemi dětmi potřebuje naši pomoc

Jsem maminkou tří dětí, které vychovávám sama. Do května roku 2019 jsem byla na rodičovské dovolené s nejmladší dcerkou, pak jsem měla různé brigády, převážně na dohody o provedení práce.

V současné době je situace bohužel taková, že jsem s dětmi doma a nemám možnost přivýdělku. Přišla jsem totiž o brigády v restauracích a jídelnách, kde jsem pracovala jako pomocná síla v kuchyni, a nyní mám tak nulový příjem. Pobírám sice příspěvek na bydlení, to ale na úhradu všeho nutného nestačí. Otec mých dvou synů na ně nic nepřispívá a tatínek mé dcerky přišel v těchto časech o práci a peníze na výživné nemá. Výši alimentů nemáme soudně stanovenou, vždy mi ale finančně pomáhal.

Sociální pracovník, se kterým dlouhodobě spolupracuji, mi doporučil Patrona dětí, jež pomáhá rodinám v nouzi. Rozhodla jsem se proto požádat o příspěvek na potraviny, na které už nemám peníze. Aktuálně dojídáme poslední zásoby ze spíže.

P. S. Jméno dítěte bylo změněno. Děkujeme za pochopení.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě