Příspěvek na základní potřeby pro Zorku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

potraviny, hygienické potřeby a nezbytné léky

Obrázek daru
Patron dětí
Patron příběhu

Patron dětí

Komentář patrona

Ocitli jsme se v mimořádné situaci, a proto jsme se rozhodli poskytnout mimořádnými dary pomoc rodinám, které koronavirus uvrhl do stavu náhlé nouze. Pro zveřejnění příběhu a zahájení sbírky nemusí mít žadatelé svoje patrony, protože patronem příběhu jsme my — Patron dětí. Tím celý proces žádosti a zveřejnění příběhu ještě více zrychlujeme, aby se k rodinám a jejich dětem dostala pomoc co nejdříve. To však nic nemění na tom, že všechny žadatele i nadále pečlivě prověřujeme a pomoc se tak dostane jen k těm, kteří ji opravdu potřebují a splní podmínky pro její získání.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh rodiny, která nemá dostatek peněz ani na nájem

Jsem samoživitelka se dvěma malými dcerkami ve věku 6 let a 3 roky. S vyhlášením nouzového stavu a uzavřením školky jsem s holčičkami musela zůstat doma na ošetřovném. Pracuji jako prodavačka na půl úvazku a můj měsíční příjem je nyní krácený o 40 %. Přišla jsem také o stravenky. Otec dětí je bohužel nezaměstnaný bez nároku na podporu, neposílá mi tudíž ani výživné.

Nyní mi přijde na účet jen 5 000 korun plus příspěvek na bydlení. To mi ale dohromady nestačí ani na zaplacení nájmu. Rozhodla jsem se proto využít možnosti, kterou nabízí Patron dětí, a požádat v této těžké době o pomoc s nákupem potravin, léků a nezbytných hygienických potřeb. Nemám totiž nikoho jiného, kdo by mi pomohl.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě