Pro Justina na družinu a kroužky

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

zápisné do školní družiny a na kroužky keramiky a bojového umění

Obrázek daru
Barbora
Patron příběhu

Barbora

Volnočasová pedagožka a sociální pracovnice v utajeném azylovém domě Rosa

Komentář patrona

Maminku „Justina“, která napsala příběh, znám z azylového domu Rosa, kde s dětmi i jejich maminkami intenzivně pracuji na zlepšení jejich sociální situace. Pořádám také pro děti různé kulturní akce, aby po traumatickém zážitku měly o něco hezčí dětství a veselejší vzpomínky.

Tento příběh byl bohužel zrušen. Dary se ale nikde neztratily. Podpořili jste jimi jiné dětské příběhy. Děkujeme!

Sdílet příběh:

Aby mohl mít Justin o kus hezčí dětství

Jmenuji se Natálie a mám syna Justina. Ráda bych se s vámi podělila o náš příběh. Žijeme teď spolu v azylovém domě s utajenou adresou. Z mého manžela se stal alkoholik a dopouštěl se na nás psychického a fyzického násilí. Byla jsem bezradná. Proto jsem začala navštěvovat psycholožku, která mi pomohla dojít k rozhodnutí od manžela odejít. Ve vztahu s ním jsem totiž trpěla nejen já, ale také Justin, kterého jsem chtěla ochránit především.

Jelikož jsme byli při jednom napadení nuceni s Justinem odejít z domova urychleně bez všech našich věcí, začínáme od nuly. Z celého srdce děkujeme organizaci Rosa, že nám v této složité situaci pomáhá. Díky ní jsme získali právní ochranu i tolik potřebnou psychickou podporu.

Postupně nabíráme sílu začít žít nový život. Justin začíná být opět tím veselým klukem, jakým byl dřív. Dobře se učí, prospívá se samými jedničkami. Rád čte a hraje fotbal. Již kvůli osudu, který ho potkal, by rád navštěvoval kroužek sebeobrany, aby se cítil bezpečněji.

Otec na Justina nepřispívá. Proto bych vás tímto chtěla požádat o pomoc.Pomůžete prosím Justinovi proplatit školní družinu a kroužky keramiky a bojového umění? Děkujeme moc všem, kteří nám pomáhají.

P. S. Protože žijeme v utajeném azylovém domě Rosa, naše jména jsou vymyšlená a příběh rovněž mírně pozměněn tak, aby nemohlo dojít k odhalení naší totožnosti. Děkujeme za pochopení.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě