Psací stůl a postel pro Filipa

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

psací stůl a dětskou postel; dar zajišťuje maxmax.cz

Obrázek daru
Mgr. Marie  Mikešová
Patron příběhu

Mgr. Marie Mikešová

učitelka

Komentář patrona

Filipa znám ze školy, jsem jeho učitelka. Filip je devítiletý čilý kluk, žije s rodiči a malou sestřičkou a teď s nimi bydlí i dvě děti matčiny sestry. Rodina se potýká s finančními potížemi. Filip by se potřeboval více soustředit na školu, mít doma svůj prostor. Rodině chybí peníze na vybavení dětského pokoje, Filip nemá stůl, kde by psal úkoly ani pořádnou postel.

Společně jsme vybrali
celou částku 9,246 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh svého Filipa

Synovi Filipovi je devět let. Má malou sestřičku a také s námi teď bydlí dvě děti mé sestry, která se dostala do velmi komplikované životní situace.

Filip je ve čtvrté třídě a popravdě, na školu se moc nesoustředí. U nás doma to dobře nejde, je nás tu hodně a Filip nemá svůj pokoj, psací stůl ani postel. Byla bych moc ráda, kdyby se Filipův život vylepšil, kdyby začal mít pocit, že má svůj prostor, svoje zodpovědnosti. Když něco udělá dobře a paní učitelka ho pochválí, je moc pyšný.

Jsem na mateřské dovolené, a tak to s penězi nemáme zrovna růžové. Filip potřebuje odněkud začít, nepřipadat si jiný než jeho spolužáci. Proto prosím o pomoc Patrona dětí.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě