Psací stůl a postel pro uzavřeného Mirečka

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

postel s matrací a psací stůl, dar zajišťuje Nábytek-harmonia.cz

Obrázek daru
PhDr. Simona  Sedláčková MSc.
Patron příběhu

PhDr. Simona Sedláčková MSc.

pracovnice neziskové organizace

Komentář patrona

Mireček je stejně jako jeho bráška hyperaktivní. Maminka na ně oba pobírá příspěvek na péči II. stupně, sama je v invalidním důchodu. Nedávno se společně museli přestěhovat do jiného bytu, protože u nich došlo k havárii, během níž přišli o veškeré vybavení bytu. Maminka si však jako samoživitelka nemůže dovolit nový nábytek, proto vás prosí o pomoc s pořízením postele a psacího stolu pro Mirečka.

Společně jsme vybrali
celou částku 7,370 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Mirečka, který nemá postel ani psací stůl

Devítiletý Mireček je hodný a uzavřený kluk, který nejraději sedí stranou ostatních a kreslí si. Těžko navazuje kontakt s ostatními dětmi a nejednou už slyšel, že je divný. Má diagnostikovanou hyperaktivitu, která se však v případě, že se cítí pod tlakem nebo má pocit, že mu někdo vstupuje do jeho osobního prostoru, mění v agresivitu. Maminka s ním chodí na pravidelné kontroly k dětskému psychiatrovi, ale také k dalším lékařům, protože se u něj objevila i cukrovka.

Mireček bydlí s maminkou a svým bráškou. Nedávno se však museli přestěhovat. V jejich původním bytě totiž došlo k havárii a rodina přišla o většinu nábytku. Zůstala jim jen stará pohovka. Protože je maminka na výchovu svých synků sama, nemá peníze na pořízení dalšího nábytku. A tak se rozhodla požádat o pomoc.

Mireček potřebuje novou postel a psací stůl. Všechny úkoly zatím vypracovává na koleni, což v kombinaci se spaním na zemi na matraci vede k bolestem zad a k tomu, že je pořád unavený. Pojďme mu proto pomoci.

P. S. Jméno dítěte v příběhu bylo změněno. Děkujeme za pochopení.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě