Rehabilitace pro Evičku s těžkou epilepsií

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

příspěvek na rehabilitaci TheraSuit; dar zajišťuje CENTRUM HÁJEK z.ú.

Obrázek daru
Karel  Pružina
Patron příběhu

Karel Pružina

rodinný přítel

Komentář patrona

Evičku znám už od narození, protože jsem dlouholetý přítel její maminky. Evička se narodila jako třetí dítě a zdálo se, že je zcela zdravá. Po třech měsících se ale objevil zmutovaný gen, který probudil silnou epilepsii. Ta Evičku doslova zabrzdila ve fyzickém i mentálním vývoji. Evička zvládne jen ležet, maminka se ji ale snaží rozhýbat pomocí rehabilitací, na které jí už docházejí peníze. Evička by teď měla absolvovat rehabilitaci TheraSuit v Centru Hájek, která stojí 64 000 korun včetně ubytování. Pojišťovna nepomůže, část peněz ale maminka získala díky různým příspěvkům. Nyní společně prosíme dárce Patrona dětí o pomoc s doplatkem, který činí 23 000 korun. Vaším příspěvkem dáte Evičce šanci, že se z ležáčka stane alespoň sedící člen rodiny.

Společně jsme vybrali
celou částku 23,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh malé Evičky, která je zatím upoutána na lůžko

Jsem maminkou tří úžasných dětí, které vychovávám sama. Nejstarší syn Marek půjde do 7. třídy, prostřední Adámek ještě chodí do školky a benjamínkem rodiny je téměř tříletá Evička, se kterou jsem na rodičovské dovolené.

Evička však vyžaduje více péče než je u dětí jejího věku běžné. Trpí totiž těžkou formou epilepsie, která ji brzdí ve fyzickém i mentálním vývoji. Evička tak jen leží, nekomunikuje a potřebuje neustálý dohled. Vidět ji takhle mi přímo rve srdce.

Nyní mi ale svitla naděje v podobě rehabilitací v Centru Hájek, kde by moji holčičku mohli rozhýbat. Ráda bych tam s ní odjela na rehabilitační program, jehož součástí je také hipoterapie, plavání, masáže, rehabilitování s pomocí speciálního oblečku apod. Poprvé má Evička šanci na to, že se zvedne z postele.

Celková suma za tento pobyt je 64 000 korun, ale část peněz už mám díky různým příspěvkům. Stále mi však chybí 23 000 korun, které si nemohu dovolit doplatit. Proto jsem se rozhodla požádat o pomoc vás. Bohužel už nemám kam jinam se obrátit. Budu vám vděčná za jakýkoli příspěvek.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě