Rehabilitace pro Terezku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

neurorehabilitační pobyt na klinice AXON

Obrázek daru
Olina Mlčochová
Patron příběhu

Olina Mlčochová

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Terezka je dcerka mojí spolužačky a zároveň kolegyně ze zaměstnání. Od narození se potýká s dětskou mozkovou obrnou a genetickou vadou, kterou zatím lékaři blíže neurčili. Její rodiče se ji snaží podporovat každodenním cvičením, ale bylo by pro ni velmi vhodné absolvovat neurorehabilitační pobyt na klinice Axon. Jsem přesvědčená o tom, že by ji tato rehabilitace určitě posunula dále.

Společně jsme vybrali
celou částku 32,400 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Na pomoc Terezce, která ke svému vývoji potřebuje speciální rehabilitace

Před rokem se nám narodila vytoužená holčička, která se bohužel i přes hladký průběh těhotenství nevyvíjí tak, jak by měla. Od narození jsme s ní absolvovali mnoho hospitalizací a nepříjemných vyšetření, abychom zjistili příčinu jejích problémů. Zatím bohužel bez výsledku.

Terezka má 1 rok a ještě nesedí, neleze a ani pořádně nedrží hlavičku. Nyní je na úrovni tříměsíčního miminka, což nás velmi trápí. Terezka je naše krásná holčička, kterou kromě pohybových problémů často trápí také bolesti bříška. Špatně jí, a proto velmi pomalu přibírá na váze. Váží pouhých pět kilo. Od prvních dní s ní několikrát denně cvičíme Vojtovu metodu, stimulujeme zrak a snažíme se její vývoj všemožné posunout vpřed. Nehodláme se vzdát a věříme, že se příčina jejích problémů brzy odhalí.

I přes všechna svá trápení se Terezka moc snaží. Když má dobrou náladu, usmívá se. Občas něco zažvatlá.

Jako rodiče věříme, že intenzivní cvičení a stimulace povedou k zlepšení jejího zdravotního stavu a jednou i k větší soběstačnosti. Proto bychom rádi absolvovali cvičení na Klinice Axon, kde se zabývají takto postiženými dětmi a kde mají úžasné výsledky. Na zaplacení této rehabilitace nám ale v rodinném rozpočtu nezbývají peníze.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě