společně za
lepší dětství

Otevřít menu Zavřít menu

Rehabilitace pro Terezku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

neurorehabilitační pobyt na klinice AXON

Obrázek daru
Olina Mlčochová
Patron příběhu

Olina Mlčochová

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Terezka je dcerka mojí spolužačky a zároveň kolegyně ze zaměstnání. Od narození se potýká s dětskou mozkovou obrnou a genetickou vadou, kterou zatím lékaři blíže neurčili. Její rodiče se ji snaží podporovat každodenním cvičením, ale bylo by pro ni velmi vhodné absolvovat neurorehabilitační pobyt na klinice Axon. Jsem přesvědčená o tom, že by ji tato rehabilitace určitě posunula dále.

Společně jsme vybrali
celou částku 32,400 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Na pomoc Terezce, která ke svému vývoji potřebuje speciální rehabilitace

Před rokem se nám narodila vytoužená holčička, která se bohužel i přes hladký průběh těhotenství nevyvíjí tak, jak by měla. Od narození jsme s ní absolvovali mnoho hospitalizací a nepříjemných vyšetření, abychom zjistili příčinu jejích problémů. Zatím bohužel bez výsledku.

Terezka má 1 rok a ještě nesedí, neleze a ani pořádně nedrží hlavičku. Nyní je na úrovni tříměsíčního miminka, což nás velmi trápí. Terezka je naše krásná holčička, kterou kromě pohybových problémů často trápí také bolesti bříška. Špatně jí, a proto velmi pomalu přibírá na váze. Váží pouhých pět kilo. Od prvních dní s ní několikrát denně cvičíme Vojtovu metodu, stimulujeme zrak a snažíme se její vývoj všemožné posunout vpřed. Nehodláme se vzdát a věříme, že se příčina jejích problémů brzy odhalí.

I přes všechna svá trápení se Terezka moc snaží. Když má dobrou náladu, usmívá se. Občas něco zažvatlá.

Jako rodiče věříme, že intenzivní cvičení a stimulace povedou k zlepšení jejího zdravotního stavu a jednou i k větší soběstačnosti. Proto bychom rádi absolvovali cvičení na Klinice Axon, kde se zabývají takto postiženými dětmi a kde mají úžasné výsledky. Na zaplacení této rehabilitace nám ale v rodinném rozpočtu nezbývají peníze.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě