společně za lepší
dětství

Znáte dítě, které potřebuje pomoci?
Přidejte jeho příběh.

+
Moje zóna

Románkovi na kroužek plavání

Přispět můžete na

plavecký kurz na celý školní rok

Bc. Tomáš  Duška
Patron příběhu

Bc. Tomáš Duška

sociální pracovník

Komentář patrona

Románka a jeho maminku jsem poznal v rámci výkonu svého povolání sociálního pracovníka. Maminka se o svého syna stará sama, protože otec je ve výkonu trestu odnětí svobody. Bohužel se nacházejí v hmotné nouzi, takže na některé věci, jakými jsou např. volnočasové aktivity, v rodině nejsou peníze. Románek má sklony k tloušťce, proto je vhodné, aby se věnoval nějakému sportu. Protože si velmi oblíbil plavání, bylo by skvělé, kdyby se mu mohl věnovat pravidelněji. Maminka si však momentálně nemůže dovolit financovat kroužek plavání, proto se obrátila s žádostí o příspěvek na Patrona dětí.

Vybráno 0 Kč
Zbývá 25 dní
Cílová částka 2,500 Kč
Chci darovat

Na pomoc dětem putuje vždy 100 % z částky, kterou darujete. Platba proběhne jednorázově.

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh svého malého plaváčka Románka

Pětiletý Románek je šikovný kluk, který se rád učí novým věcem. Moc se těší, až půjde do školy, na to si ale bude muset ještě rok počkat. Teď z něj bude předškolák, na což je patřičně hrdý. Románek je v podstatě spokojený kluk, jen ho občas trápí to, že na levé ruce nemá žádné prsty. Narodil se totiž s vývojovou vadou, která mu v některých činnostech dost komplikuje život. Například pro jízdu na kole bude potřebovat speciálně ušitou rukavici, protože jinak by kolo nedokázal řídit. Zatím se ale bez rukavice i bez kola musí obejít.

Románek má moc rád plavání, proto bych byla ráda, kdyby mohl navštěvovat kroužek plavání. Bohužel však není v mých finančních možnostech kroužek financovat. A tak vás moc prosím o pomoc. Na Románka jsem sama a po zaplacení všech složenek a nezbytných výdajů za bydlení a jídlo už mi nezbývají peníze. Budu vám vděčná za jakýkoli příspěvek.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
z částky, kterou darujete.

Vždy vám pošleme zprávu, až dar předáme dítěti.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Volný čas
Zbývá měsíc
Kroužek fotbalu pro Adámka
600 Kč
Cílová částka 2,400 Kč
Podpořit příběh
Volný čas
Zbývá 25 dní
Letní tábor pro Alexe a Erika
500 Kč
Cílová částka 10,060 Kč
Podpořit příběh
Volný čas
Zbývá 17 dní