Románkovi na kroužek plavání

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

kroužek plavání na jedno pololetí

Obrázek daru
Bc. Tomáš  Duška, DiS.
Patron příběhu

Bc. Tomáš Duška, DiS.

sociální pracovník

Komentář patrona

Románka a jeho maminku jsem poznal v rámci výkonu svého povolání sociálního pracovníka. Maminka se o svého syna stará sama, protože otec je ve výkonu trestu odnětí svobody. Bohužel se nacházejí ve finanční tísni a nemohou si dovolit žádné mimořádné výdaje, například zaplacení dalšího pololetí Románkova kroužku plavání, na který dochází díky finančním prostředkům od Patrona dětí. Protože plavání Románkovi svědčí, rozhodla se maminka opět požádat o pomoc.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,500 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Románka, který moc rád chodí plavat

Románkovi je šest let, je to veselý a chytrý kluk, který se moc rád učí novým věcem. Bohužel to v životě nemá jednoduché. S maminkou jsou sami, protože jeho otec je ve vězení. Krom toho se narodil s vrozenou vadou, kdy mu na levé ruce chybí prsty a má sklony k tloustnutí, kvůli čemuž se mu posmívají děti. Jeho maminka ví, že se musí věnovat sportu, ovšem jeho vrozená vada mu výběr aktivit dosti zužuje. Naštěstí se našel kroužek plavání, který si Románek doslova zamiloval.

Románkovi to pomáhá zlepšit kondici, našel si v kroužku kamarády. Vodu miluje od narození a na plavání se vždy těší. Jeho maminka by mu ráda zaplatila kroužek na další pololetí, ale protože jsou ve finanční tísni, nezbývají jí na Románkův kroužek peníze. Vidí ale, jak moc to synkovi prospívá, a tak se rozhodla opět podat žádost Patronovi dětí a doufá, že díky Vaší pomoci bude moci Románek chodit na plavání i nadále.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě