Rovnátka pro klavíristku Sofinku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

fixní rovnátka

Obrázek daru
Bc. Ladislava  Pošvová
Patron příběhu

Bc. Ladislava Pošvová

terénní pracovnice sociálně aktivizační služby

Komentář patrona

Sofinka je patnáctiletá slečna, která žije se svou babičkou v družstevním bytě. Je to velice nadaná dívka navštěvující prestižní školu, která je financována ze stipendia, jež Sofie pobírá díky svým skvělým studijním výsledkům. Intenzivně se také věnuje hře na klavír a úspěšně se účastní různých soutěží a vystoupení. Bohužel ji ale trápí křivé zuby, která by napravila rovnátka. Babička jí však z vlastních finančních prostředků rovnátka pořídit nedokáže, proto s mojí pomocí žádá o finanční příspěvek Patrona dětí.

Společně jsme vybrali
celou částku 13,400 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Babička vypráví příběh své nadané a talentované vnučky

Patnáctiletá Sofinka je moje šikovná vnučka, se kterou bydlím v malém bytě 1+1. Sofince zemřela maminka, a protože je její tatínek námořník a většinu roku tráví mimo Česko, požádala jsem o její svěření do mojí péče. Zpočátku byla vnučka se svým tatínkem v kontaktu, později se ale začali jeden druhému vzdalovat a dnes už spolu nekomunikují vůbec.

Sofinka mi dělá opravdovou radost. Je nesmírně talentovaná a nadaná, proto byla v roce 2017 vybraná společností Menza ke studiu na prestižní škole Open Gate v Praze. Naštěstí získala stipendium, které pokryje náklady na studium, ubytování i stravu. Jinak bychom si to nemohli dovolit. A studuje s vynikajícími výsledky.

Vnučka se také intenzivně věnuje hře na klavír a často a ráda vystupuje. Bohužel se po úspěšném koncertě odmítá usmívat, protože má křivé zoubky a stydí se za ně. Ráda bych jí proto pořídila rovnátka, bohužel si je ale nemohu dovolit. Pobírám starobní důchod, příspěvek na dítě a bydlení a odměnu pěstouna, po zaplacení všeho nutného mi však už na rovnátka peníze nezbývají. A tak vás prosím o pomoc.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě