Rovnátka pro Natálku, aby se mohla konečně smát

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

příspěvek na rovnátka

Obrázek daru
Renata Šrámková
Patron příběhu

Renata Šrámková

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Natálku a její maminku znám už spoustu let. Maminka Natálky je v částečném invalidním důchodu, ale s velkou láskou a pečlivostí vychovává kromě Natálky ještě dva své vnuky, jejichž matce byla diagnostikována maniodepresivní psychóza, a která se momentálně potýká se závislostí na alkoholu. Natálka má vážnou zubní vadu a musí podstoupit nákladný ortodontický zákrok s následným nošením rovnátek. Pro rodinu to ale představuje velký zásah do rozpočtu. Doufáme tedy v jakoukoliv pomoc, aby se Natálka mohla konečně naplno smát.

Společně jsme vybrali
celou částku 8,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh své dcery Natálky, která trpí vážnou zubní vadou

Má dcera Natálka je čtrnáctiletá holčička, která ráda zpívá a hraje na kytaru. Bohužel se moc nesměje, a pokud ano, zakrývá si ústa rukou. Má totiž vážnou zubní vadu, za kterou se stydí. Moc ráda bych ji viděla, jak se směje naplno, ale musela by kvůli tomu podstoupit náročný zákrok a nosit pak fixní rovnátka. Ty jí ale bohužel zaplatit nemůžeme.

Situace naší rodiny není jednoduchá. Kromě Natálky mám ještě starší dceru, která mi svěřila do péče své dva malé syny. Prošla si závislostí na drogách a nyní se potýká se závislostí na alkoholu, byla jí diagnostikována maniodepresivní psychóza. Snažím se jí pomoci, ale do práce nechodí a na chlapce nepřispívá. Dělám, co můžu, aby třem dětem v domácnosti nic nechybělo, ale zatím si nemůžeme dovolit žádné mimořádné výdaje.

Natálka by ale rovnátka opravdu potřebovala. Nějaké peníze ušetřené mám, ale větší část ještě chybí. Proto se obracím na Patrona dětí a za jakýkoliv příspěvek moc děkuji. Byla bych moc ráda, kdybyste mi pomohli Natálku konečně rozesmát.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě