Rovnátka pro prvňáčka Natálku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

vyndavací rovnátka

Obrázek daru
Dana  Kohoutová
Patron příběhu

Dana Kohoutová

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Natálka je sedmiletá holčička, která žije se svojí maminkou a mladším bráškou v panelovém domě na sídlišti. Chodí do 1. třídy a je moc šikovná, někdy ale také tvrdohlavá. Otec se o ni nezajímá, výživné však posílá. Natálka v tuto chvíli potřebuje rovnátka, maminka na ně ale nemá peníze. Dlouhodobě se nachází ve finanční tísni a počítá každou korunu, proto vám bude moc vděčná za příspěvek.

Společně jsme vybrali
celou částku 1,250 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh tvrdohlavé Natálky

Sedmiletá Natálka moc ráda zpívá a jezdí na kole, často obojí najednou. Bydlí s maminkou a pětiletým bráškou, který jí je bezva parťákem při různých hrách.

Natálka teď potřebuje rovnátka, maminka jí je ale nemůže pořídit. Nedaří se jí totiž najít si práci. Maminka je na péči o své děti sama, proto potřebuje práci pouze na ranní směnu, v čemž jí zaměstnavatelé nechtějí vyjít vstříc. Odpoledne a večer ale zkrátka musí být doma, protože nemá nikoho, kdo by jí děti pohlídal.

Aby se v budoucnu zabránilo zdravotním komplikacím, které mohou křivé zoubky Natálce způsobit, je potřeba, aby začala nosit rovnátka co nejdříve. A protože na ně maminka nemá peníze, obrací se na Patrona dětí. Pomůžeme?

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě