společně za
lepší dětství

Otevřít menu Zavřít menu

Rovnátka pro srandistku Rozárku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

příspěvek na rovnátka

Obrázek daru
Fahima Nedorostová
Patron příběhu

Fahima Nedorostová

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

S maminkou Rozárky se znám tři desítky let a stále jsme v kontaktu. Vím, že se maximálně snaží zabezpečit své děti, jako rozvedená žena se dvěma dětmi to ale nemá snadné. Občas jí na něco zkrátka chybí peníze. Nyní by potřebovala pomoci s placením rovnátek. Něco zvládne finančně pokrýt sama, na něco už ale peníze nezbývají. Pojďme jí společně pomoci.

Společně jsme vybrali
celou částku 9,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh své Rozárky, která se už od narození pere s řadou zdravotních problémů

Čtrnáctiletá Rozárka to už od narození nemá vůbec snadné. Na svět přišla se svalovou hypotonií, která se projevuje ochablými svaly celého těla. Navíc má skoliózu páteře a hrozí, že bude muset na operaci. Snažíme se tomu vyhnout pravidelným cvičením a rehabilitováním, které nesmíme ani na jediný den vynechat. Rozárka má za sebou také operaci hlavy, ze které jí lékaři úspěšně vyndali nádor. K tomu všemu se potýká s celiakií (nesnášenlivost lepku), takže musí pečlivě hlídat, co jí.

A teď má moje dcerka další velké trápení – křivé zoubky. Zubař nám řekl, že bez rovnátek se jí zoubky budou křivit dál, což může způsobit různé zdravotní komplikace. Část peněz na rovnátka mám, stále mi však chybí 9 000 korun, proto vás moc prosím o pomoc.

Rozárka je veselá holka se smyslem pro humor. Ráda bych jí zase jednou viděla s úsměvem od ucha k uchu, kterému se teď brání. Jako samoživitelka se dvěma dětmi ale celou sumu na rovnátka dohromady nedám. Budu vám vděčná za jakýkoli příspěvek.

P. S. Jméno dítěte bylo v příběhu změněno. Děkujeme za pochopení.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě