Rovnátka pro srandistku Rozárku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

příspěvek na rovnátka

Obrázek daru
Fahima Nedorostová
Patron příběhu

Fahima Nedorostová

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

S maminkou Rozárky se znám tři desítky let a stále jsme v kontaktu. Vím, že se maximálně snaží zabezpečit své děti, jako rozvedená žena se dvěma dětmi to ale nemá snadné. Občas jí na něco zkrátka chybí peníze. Nyní by potřebovala pomoci s placením rovnátek. Něco zvládne finančně pokrýt sama, na něco už ale peníze nezbývají. Pojďme jí společně pomoci.

Společně jsme vybrali
celou částku 9,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh své Rozárky, která se už od narození pere s řadou zdravotních problémů

Čtrnáctiletá Rozárka to už od narození nemá vůbec snadné. Na svět přišla se svalovou hypotonií, která se projevuje ochablými svaly celého těla. Navíc má skoliózu páteře a hrozí, že bude muset na operaci. Snažíme se tomu vyhnout pravidelným cvičením a rehabilitováním, které nesmíme ani na jediný den vynechat. Rozárka má za sebou také operaci hlavy, ze které jí lékaři úspěšně vyndali nádor. K tomu všemu se potýká s celiakií (nesnášenlivost lepku), takže musí pečlivě hlídat, co jí.

A teď má moje dcerka další velké trápení – křivé zoubky. Zubař nám řekl, že bez rovnátek se jí zoubky budou křivit dál, což může způsobit různé zdravotní komplikace. Část peněz na rovnátka mám, stále mi však chybí 9 000 korun, proto vás moc prosím o pomoc.

Rozárka je veselá holka se smyslem pro humor. Ráda bych jí zase jednou viděla s úsměvem od ucha k uchu, kterému se teď brání. Jako samoživitelka se dvěma dětmi ale celou sumu na rovnátka dohromady nedám. Budu vám vděčná za jakýkoli příspěvek.

P. S. Jméno dítěte bylo v příběhu změněno. Děkujeme za pochopení.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě