Rovnátka pro studentku Aničku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

poslední splátku rovnátek

Obrázek daru
Jaroslav  Fiala
Patron příběhu

Jaroslav Fiala

rodinný přítel

Komentář patrona

Aničku a její maminku znám již několik let. Maminka se vždy snažila uspokojit všechny potřeby své dcery, jako samoživitelka to má ale finančně velmi obtížné. V současné době je navíc kvůli pandemii koronaviru zcela bez příjmu ze zaměstnání a veškeré své úspory již použila na zaplacení nájmu. Anička nosí rovnátka a nyní je potřeba zaplatit za ně poslední splátku. Doposud náklady na rovnátka maminka hradila sama, teď to však není v jejích finančních možnostech. Pojďme jí s tím pomoci.

Společně jsme vybrali
celou částku 18,400 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Aničky, které maminka nemůže uhradit poslední splátku za rovnátka

Šestnáctiletá Anička má moc ráda zvířata a jako spousta dalších dívek jejího věku se ráda parádí. Tím, co ji však od ostatních odlišuje, je její záliba ve statistice.

Anička letos končí první ročník střední školy, kde se jí moc líbí. Má pěkné známky, a to i díky dárcům Patrona dětí, kteří jí v minulosti přispěli na notebook. Díky tomu mohla Anička vypracovávat školní projekty v požadované formě a využívat různé formy online vzdělávání. V současné době, kdy navíc nemůže docházet do školy, oceňuje notebook více než kdy dřív.

Finanční situace rodiny však stále není veselá. Anička bydlí s maminkou, která kvůli vládním opatřením přišla o příjem. A rodinné úspory už padly na zaplacení nájmu a zakoupení potravin, na nic jiného nezbývá.

Anička ale nosí rovnátka a zanedlouho bude potřeba za ně uhradit poslední splátku. Doposud za rovnátka maminka platila sama, nyní ale 18 400 korun bohužel nemá. A tak moc prosí o pomoc prostřednictvím Patrona dětí.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě