Rózce na školku v přírodě

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

školku v přírodě s OS Smíšek

Obrázek daru
Vladislava Táčnerová
Patron příběhu

Vladislava Táčnerová

ředitelka Občanského sdružení Smíšek

Komentář patrona

Růženka je v naší školce více jak rok a její maminka je jednou z těch, které vynakládají všechnu energii a sílu, aby zajistily dětem hezký domov. Vezme každou práci, která se jí nabídne, jen aby přilepšila dětem. Růženka na svůj věk je velmi chytré děvčátko a situaci velmi vnímá.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,200 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Na pomoc Rózce, jejíž maminka samoživitelka se ocitla v těžké životní situaci

Rózka je velmi hodné a zvídavé děvčátko, které rádo objevuje svět. Zpívá, tancuje, chodí na výlety a užívá si akcí ve školičce Smíšek. Je tam šťastná a je to pro ni doba, kdy může zapomenout na vše ošklivé, co zažila.

Původně pocházíme z Polska a do Prahy jsme se přestěhovaly za mým novým manželem. V manželství přišla na svět druhá holčička Marika (2 roky). Po jejím narození ale manžel ztratil práci, začal holdovat alkoholu a uchylovat se k fyzickému násilí. Nakonec jsem s dcerami utekla do azylového bydlení. V současné době jsem v rozvodovém řízení, a dokud soud nerozhodne o svěření Rózky do mé péče, nemám nárok na žádné příspěvky. Otec zatím žádné výživné neplatí.

S děvčaty bydlím v pronajatém bytě a i když mám práci, finanční prostředky nám stačí sotva na základní potřeby a stravu. Moc bych Rózce chtěla dopřát školku v přírodě, přes všechnu snahu je ale pro mě částka 2 200 Kč nedosažitelná. Děkuji všem, kteří jakkoli pomáhají.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě