Rózince na kurz plavání

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

kurz plavání v MŠ

Obrázek daru
Růžena  Svášková
Patron příběhu

Růžena Svášková

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Rozárku s maminkou jsem poznala před třemi lety ve školičce, kam chodila společně s mojí dcerou.

Rozárka je nejmladším z pěti sourozenců a její maminka je s ní sama. Otec bohužel nejeví o dceru zájem, a pro Rózku je to těžké pochopit, protože dva starší bratry si vzal do střídavé péče. Další dva sourozenci jsou už dospělí.

Rozárka by ráda navštěvovala kroužek plavání, protože je to malá sportovkyně a vodu má moc ráda. Mohla by si tu užívat bezstarostný čas s kamarády a naučit se dobře plavat. Finanční situace její maminky na platbu kurzovného nestačí. Proto jsem jí podpořila v její žádosti o pomoc prostřednictvím Patrona dětí.

Společně jsme vybrali
celou částku 1,880 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh Rózinky

Rózinka je moje páté dítě. Během těhotenství s ní jsem se rozvedla a zůstala s dětmi sama. S Rózinkou neměl otec do jejích 5 let vůbec kontakt, platil pouze alimenty. Pak náhle změnil přístup a chtěl ji do vlastní péče. Zůstala naštěstí u mě, ale otec se se jí zřekl.

Rózka je veselá přátelská holčička. Odmítnutí otcem si ale ponese celým životem. Jsem ráda, že se hezky zapojuje v kolektivu a umí si užívat hezké chvíle mezi dětmi.
Po prodělané rakovině štítné žlázy mám omezenou pracovní schopnost. Není pro mě jednoduché platit všechny rodinné výdaje. Souběžně ještě pečuji ve střídavé péči o dva starší syny. Rózinka se ráda hýbe a byla by moc šťastná, kdyby mohla navštěvovat oblíbené plavání.

Dozvěděla jsem se o projektu Patron dětí a rozhodla se pro svou dcerku požádat o pomoc.

Pomůžeme společně a umožníme Rózince sportovat a zažívat s kamarády prima čas v bazénu?

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě