Sabrince na pořádnou postel a psací stůl

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

postel s matrací a úložným prostorem a psací stůl; dar zajišťuje Maxmax.cz

Obrázek daru
Lucie  Václavíčková
Patron příběhu

Lucie Václavíčková

pracovnice neziskové organizace

Komentář patrona

S maminkou malé Sabrinky spolupracuji již více než dva roky. Je mou klientkou v rámci sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi a pravidelně se vídám s jejími dětmi. Maminka je samoživitelka, dlouhodobě registrovaná na úřadu práce s občasnými brigádami. Snaží se svoji situaci řešit, zatím se to ale moc nedaří. Najít práci na plný úvazek totiž není se školkovým dítětem snadné. Velmi by jí nyní pomohla pomoc v podobě příspěvku na postel a psací stůl pro Sabrinku. Za své úsilí a snahu svoji situaci zlepšit si naši pomoc zaslouží.

Společně jsme vybrali
celou částku 6,883 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh malé předškolačky Sabrinky

Pětiletá Sabrinka je temperamentní holčička, která ráda tančí a poslouchá hudbu. Chodí do přípravné třídy ve škole a moc se jí tam líbí.

Bydlí se starším bráškou a maminkou samoživitelkou a nemají to zrovna snadné. Maminka je dlouhodobě nezaměstnaná, ale chodí na brigády. Přesto je rodina závislá na sociálních dávkách. Maminka svým dětem dokáže zajistit jen to nejdůležitější, jako je jídlo a bydlení, na nic jiného už jí peníze nezbývají.

Sabrinka ale potřebuje novou postel. Zatím spí ve své dětské postýlce, ta už je však pro předškolačku malá a spí v ní celá pokroucená. Sabrinka i její bráška by také ocenili psací stůl, který nemají. A protože jim maminka nic z toho nemůže dopřát, rozhodla se požádat o pomoc Patrona dětí.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě