Samantě na obědy ve školce

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

stravné v mateřské škole

Obrázek daru
Mgr. Lenka  Vališová
Patron příběhu

Mgr. Lenka Vališová

sociální pracovnice

Komentář patrona

V rámci výkonu svého povolání sociální pracovnice spolupracuji se Samanty maminkou. Maminka je samoživitelka, má celkem tři děti a o všechny se řádně stará. Nejstarší Adámek nyní nastoupil do první třídy. Mamince nedávno skončila rodičovská dovolená a ráda by nastoupila do zaměstnání, což bohužel nemůže, dokud nezaplatí dcerám ve školce obědy. Protože si ale takový výdaj teď nemůže dovolit, obrátila se na projekt Patron dětí.

Společně jsme vybrali
celou částku 5,600 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh svojí dcerky Samanty

Samanta je hravá holčička, která se ráda zapojuje do všech možných aktivit. Je hodně upovídaná a všechno si dokáže zařídit. Občas je hodným andílkem, někdy ale umí zazlobit.

Samanta má dva sourozence, sestřičku a brášku, se kterými tvoří skvěle sehraný tým. Drží spolu, a to zvláště v situacích, kdy po nich chci, aby si například uklidili hračky. V takovém případě spojí své síly a neohroženě mi vysvětlují, proč to zrovna teď udělat nemůžou. Jsou to prostě moje zlatíčka.

Protože se o své děti starám sama, trápí nás nedostatek peněz. Nedávno mi skončila rodičovská dovolená a ráda bych nastoupila do zaměstnání. Dokud ale svým dcerkám nezaplatím obědy ve školce, do práce nastoupit nemůžu. Výdaj v podobě obědů si ale momentálně v žádném případě nemůžu dovolit. A proto jsem se rozhodla požádat o pomoc s financováním obědů pro Samantu. Pokud by se potřebný obnos podařilo vybrat, mohla bych Samantu přihlásit do školky a já bych mohla konečně nastoupit do práce. A naše finanční situace by hned byla veselejší.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě