Šance na nový život pro Aničku a Toma

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

kauci na byt a 1. nájem

Obrázek daru
Mgr. Simona  Malaníková
Patron příběhu

Mgr. Simona Malaníková

terénní sociální pracovnice

Komentář patrona

Aničku a Toma jsem poznala při své práci terénní sociální pracovnice. Děti společně s maminkou byly nuceny opustit svůj domov kvůli neshodám mezi manželi a agresivitě ze strany otce, azyl našly u přátel. Toto bydlení je však pouze dočasným řešením. Maminka momentálně hledá podnájem, kde by Anička s Tomem mohli v klidu prožívat své dětství. Ráda bych ji touto cestou podpořila v řešení její tíživé životní situace, proto se obracím na Patrona dětí. Finanční dar v podobě úhrady kauce a měsíčního nájmu rodině do začátku pomůže překonat těžkou životní situaci a rozpad rodiny (maminka už podala návrh na rozvod manželství).

Společně jsme vybrali
celou částku 20,800 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka se dvěma dětmi hledá po odchodu od manžela nové bydlení

Třináctiletý Tomáš je chytrý kluk, který má ve škole nejraději matematiku. Ve volném čase ho baví lovit pokémony. Jeho mladší sestřička, šestiletá Anička, miluje pejsky a poníky. Navzájem se mají moc rádi, umí se ale i pořádně pozlobit.

S dětmi zatím bydlíme u přátel, kteří nám poskytli dočasný azyl poté, co jsme museli odejít od mého manžela. Finančně na děti nic nepřispívá, zájem o ně také nejeví. V současné době mám podaný návrh na rozvod a návrh na svěření dětí do péče.

Dalším krokem je najít bydlení, které bude pro mé děti představovat bezpečný a klidný domov. Bohužel nemám dostatek peněz na to, abych mohla uhradit počáteční náklady spojené s bydlením. A proto prosím o příspěvek vás. Váš dar nám pomůže zaplatit kauci a první nájem a dá nám šanci začít nový život.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě