Sárince na vybavení do dětského pokojíčku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

dětskou postel s matrací a psací stůl; zajišťuje MAXMAX.cz

Obrázek daru
Barbora Holubcová
Patron příběhu

Barbora Holubcová

učitelka

Komentář patrona

Sárinka je starší sestra Kačenky, která chodí k nám do předškolního klubu, kde pracuji. Je to milá, šikovná holčička, která miluje svou mladší sestru i svou maminku. Rodina se potýká s mnoha problémy. Maminka holčiček je velmi vážně nemocná. Neustále řeší různé zdravotní problémy a protože je s holčičkami sama, tak i finanční. Což je velmi náročné pro její psychiku. Sára trpí na atopické ekzémy, spolu se svou mladší sestrou má problémy s imunitou. Jejich maminka se jim hodně věnuje a na holčičkách je to znát, jsou opravdu moc šikovné. Má můj obdiv, protože ne každý by takovou situaci zvládal tak dobře a obětavě. Tato rodina si určitě zaslouží jakoukoliv pomoc.

Celou částku se bohužel nepodařilo vybrat. Dary se ale nikde neztratily, podpořili jste jimi jiné dětské příběhy. Děkujeme!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh Sáry

Sárinka je mladá a velice šikovná slečna. Brzy nastoupí do první třídy. Ráda si kreslí, zpívá a vyrábí nejrůznější věci. Máme spolu krásný vztah. Jen finance nám dost chybí. Vzhledem k tomu, že bude Sára od září chodit do školy, velkou část peněz utratíme za školní pomůcky. Kromě toho by Sárinka potřebovala nové vybavení do svého pokojíčku, a to hlavně postel a psací stůl, aby měla kde psát úkoly. Proto se s žádostí o pomoc obracíme na vás. Budu nesmírně vděčná za jakýkoliv příspěvek.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě