Sebíkovi na kočárek

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

kočárek; dar zajišťuje Mall.cz

Obrázek daru
Bc. et Bc. Kamila  Daňková, DiS.
Patron příběhu

Bc. et Bc. Kamila Daňková, DiS.

sociální pracovnice, zástupkyně vedoucího v Azylovém domě pro ženy a matky s dětmi

Komentář patrona

Sebík využívá se svojí maminkou sociální službu azylového bydlení a já jsem jejich sociální pracovnice. Sebík žije v neúplné rodině a maminka zatím nemá zajištěné vlastní vhodné prostředí a zázemí. Vzhledem k věku Sebíka je nutné, aby měl kočárek, protože sám se ještě úplně pohybovat nemůže. Maminka navíc potřebuje v rámci každodenního života normálně fungovat, což je bez kočárku velmi obtížné.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,581 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Sebíkova maminka vypráví příběh svojí rodiny

Se svými dvěma dětmi jsme kdysi bydleli v bytě 2+1, kde nám bylo fajn. Našla jsem si partnera a ze začátku bylo všechno moc hezké. Postupem času jsem však zjistila, že je to zlý člověk. Začal brát drogy, křičel na mě i na děti, takže jsem vztah s ním ukončila. Měla jsem z něj ale velký strach. Vyhrožoval mi, vzal na mě dokonce nůž. Celá situace nakonec skončila tím, že mi vykradl byt. Přišla jsem domů a všechno bylo pryč. Když to zjistil majitel bytu, rozhodl se nám neprodloužit nájemní smlouvu.

A tak jsem se se svými dětmi ocitla v azylovém domě. Snažím se tady dát si život zase do pořádku, najít si práci a pro Sebíka (1,5 roku) jesličky.

Bývalý přítel mi bohužel ukradl i kočárek, takže musím Sebíka neustále nosit v náručí, což v momentě, kdy nesete třeba tašky s nákupem, není nic moc. Proto bych ráda poprosila o příspěvek právě na nový kočárek, protože není v mých finančních možnostech ho koupit z vlastních prostředků.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě