Sebíkovi na obědy ve školce

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

obědy ve školce na 3 měsíce

Obrázek daru
Radek  Zmrhal
Patron příběhu

Radek Zmrhal

rodinný přítel

Komentář patrona

Maminku tří dětí znám téměř 12 let a jsem rád, že se mohu nazývat jejím kamarádem. Sebastiánek a Tobiášek jsou dva raubíři, kteří kvůli ADHD neustále někde pobíhají. Nejmenší Anežka je o něco klidnější, což je velkou měrou dáno tím, že se narodila s vrozenou srdeční vadou a má za sebou operaci srdce. Momentálně je s maminkou i brášky v lázních. Ti totiž nemohli zůstat sami doma a neměl je kdo hlídat. Lázeňský pobyt má Anežka hrazený pojišťovnou a s hrazením stravného pro kluky mamince pomohl Patron dětí. Maminka by nyní potřebovala pomoci s úhradou obědů ve školce pro Sebastiánka. Snažím se jí pomáhat, ale mé finanční možnosti nejsou neomezené. Proto věřím, že se podaří jí pomoci touto cestou.

Společně jsme vybrali
celou částku 1,792 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh svého Sebíka

Jsem maminkou tří krásných dětí, dvou kluků a jedné holčičky. S jejich tatínkem se momentálně rozvádím a na péči o ně jsem sama. Výživné na děti sice posílá, přesto moje finanční situace není veselá.

Od září budou všechny mé děti chodit do školky, takže je potřeba jim uhradit obědy. Bez zaplacených obědů mi je do školky nevezmou. A protože na to teď nemám peníze, chtěla bych vás poprosit o pomoc s úhradou obědů pro mého Sebíka.

Sebík (4 roky) je hyperaktivní chlapeček, který má diagnostikované ADHD. Je také velmi přecitlivělý a často i negativistický, což má společné se svým starším bráškou. Jinak je to ale přátelský kluk, kterému doma říkáme Smíšek. Ve školce je moc rád a mezi spolužáky je oblíbený. S vaší pomocí se k nim v září bude moci opět připojit.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě