Šikovné studentce Sáře na lyžařský výcvik

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

lyžařský kurz

Obrázek daru
Petra  Vojtěchová
Patron příběhu

Petra Vojtěchová

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Sára je sportovkyně tělem i duší. Ráda by v zimě odjela na lyžařský výcvik, protože ji lyžování ohromně baví. Rodina, kterou tvoří maminka a dvě dcery, se dlouhodobě potýká s těžkou životní situací a Sára si podle mě zaslouží na chvilku si odpočinout od všech starostí. Protože jí však maminka nemůže lyžařský výcvik dopřát, obrací se s mojí podporou na Patrona dětí. Sáře zvládla nakoupit potřebné lyžařské vybavení, na samotný kurz už ale peníze nezbyly.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,800 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh šikovné studentky Sáry

Patnáctiletá Sára je pilná a chytrá dívka, která začala v letošním školním roce navštěvovat ekonomické lyceum. Dostat se na tuto školu byl její velký sen a já jsem moc ráda, že se jí splnil. Kromě učení se zvládá věnovat i různým sportům, nejraději má ale házenou. Sára je také zdatnou lyžařkou a ráda by své dovednosti ještě o něco zlepšila. Chtěla bych jí proto dopřát lyžařský kurz, bohužel si ale nemůžu dovolit ho zaplatit.

Když byla Sára malá, bydlely jsme spolu v utajovaném azylovém domě. Její otec byl totiž agresivní, a když ji fyzicky napadl, neváhala jsem a okamžitě jsem od něj se Sárou utekla. Svého otce se Sára dodnes bojí a vůbec se s ním nestýká. Vyrovnat se s tím jí pomáhá dětský psycholog.

Dnes bydlíme v malém bytě, kde má Sára vlastní pokoj. Snažím se jí dopřát to nejlepší, co můžu, mám dokonce dvě zaměstnání, výdaj v podobě lyžařského výcviku si ale nemůžu dovolit. Protože ale vím, že jí lyžák udělá obrovskou radost, rozhodla jsem se požádat o příspěvek prostřednictvím Patrona dětí. Předem vám moc děkuji.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě