Šikulovi Danečkovi na intenzivní rehabilitace

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

příspěvek na intenzivní rehabilitace na 4 týdny; dar zajišťuje ARMANDI THERAPY CLINIC

Obrázek daru
Romana  Brdová
Patron příběhu

Romana Brdová

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Daneček je dvouletý chlapeček, který se jeho mamince, mé kamarádce, narodil hezky v termínu. Bohužel se u něj časem projevila spastická diparéza s mozečkovým syndromem, která způsobuje, že Daneček dnes nesedí, neleze ani nechodí. Potřebuje proto intenzivně rehabilitovat pod dohledem zkušených fyzioterapeutů, což je nesmírně nákladná záležitost. Protože mám synka s podobnými potížemi a vím, jak je těžké sehnat peníze na drahou terapii, rozhodla jsem se svoji kamarádku podpořit a stát se patronkou Danečkova příběhu. Pojďme jí společně pomoci a přispějme na rehabilitace, které její synek nutně potřebuje.

Společně jsme vybrali
celou částku 29,500 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka samoživitelka vypráví příběh svého malého bojovníčka Danečka

Jsem maminkou dvou skvělých kluků, které však vychovávám sama. Synové jsou mojí radostí, druhorozený Daneček se ale pere s řadou zdravotních problémů.

Nejprve se zdálo, že se Daneček vyvíjí a roste srovnatelně se svými vrstevníky. Pak jsem si ale všimla, že začíná zaostávat, a šla s ním raději k lékaři. Výsledky několika vyšetření bohužel ukázaly, že trpí spastickou diparézou (postižení dolních končetin) se syndromem mozečku. To mi obrátilo život naruby. Vůbec jsem nemohla uvěřit tomu, že se to skutečně děje.

Dnes, ve svých dvou letech, Daneček nemluví, nesedí ani nechodí. Pohybovat se po čtyřech také nezvládne. Jeho velkou nadějí na zlepšení, a v budoucnu snad i na první samostatné krůčky, je pravidelné intenzivní rehabilitování.

Nedávno nám byla doporučena čtyřtýdenní intenzivní rehabilitace v ARMANDI THERAPY CLINIC a já bych ji Danečkovi ráda dopřála. Bohužel se však jedná o výdaj, který si v tuto chvíli nemůžu dovolit, proto vás moc prosím o pomoc.

Věřím, že se Daneček jednou na nožky postaví a bude si moci hrát a dovádět stejně jako jeho o dva roky starší bráška. Ještě je před ním ale dlouhá a náročná cesta. Předem moc děkuji všem, kteří pomáhají.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě