Simonce na postýlku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

dětskou postel; dar zajišťuje Maxmax.cz

Obrázek daru
Slezská diakonie
Patron příběhu

Slezská diakonie

poskytovatel sociálních služeb

Komentář patrona

Se Simončinou maminkou máme uzavřenou smlouvu o poskytování sociální asistence. Snažíme se jí pomoci v obtížné životní i finanční situaci. Maminka pobírá pouze rodičovský příspěvek, tudíž se svými dvěma dětmi žije na hranici životního minima. Z tohoto důvodu není schopná našetřit na dětskou postel, která shořela při nedávném požáru. Váš finanční dar mamince umožní nejen koupit Simonce pořádnou postel, která jí pár let vydrží, ale také začít znovu budovat domov, o který nešťastnou náhodou přišli.

Tento příběh byl bohužel zrušen. Dary se ale nikde neztratily. Podpořili jste jimi jiné dětské příběhy. Děkujeme!

Sdílet příběh:

Maminka napsala příběh svých dětí, které při požáru přišly o postele, hračky i oblečení

Jsem maminkou roční Simonky a sedmiletého Matýska a ráda bych vás požádala o pomoc s vybavením jejich dětského pokoje. Na jaře letošního roku nám totiž vyhořel byt. Děti přišly kompletně o celý pokoj včetně nábytku, oblečení, hraček a Matýsek i o školní pomůcky. Já jsem přišla o doklady, částečně i své oblečení, shořela i část nábytku v ostatních místnostech.

Momentálně s dětmi bydlíme u mé sestry. Časem se ale do našeho bytu vrátíme, jen ho musím dát do pořádku. Bohužel zatím nemám dostatek peněz na to, abych jim vše znovu pořídila. Spoustu věcí máme půjčených, ty ale budeme muset samozřejmě vrátit.

Aktuálně musím pořídit dětskou postel pro Simonku. Protože si ale takový výdaj nemůžu dovolit, prosím o pomoc vás. Budu vám vděčná za jakýkoli příspěvek.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě