Škola v přírodě pro Lucinku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

příspěvek do třídního fondu a školu v přírodě

Obrázek daru
Jiřina  Šálková
Patron příběhu

Jiřina Šálková

terénní pracovnice a školitelka ve spolku Daveláček

Komentář patrona

Lucinky maminku i sestřičku znám již dlouho. Prostředí, ve kterém obě děvčata vyrůstají, je láskyplné. Lucinka je šťastné dítě, pokud však neslyší o tatínkovi – to je stále hodně bolestivé téma. Aby maminka vydělala peníze pro chod domácnosti, pracuje jako dělník v továrně s kovy. Všechny vydělané peníze pak vkládá do svých dcer, sobě nedopřeje téměř nic. Teď jsme spolu začaly spolupracovat v rámci Daveláčku, a já mám konečně možnosti jí pomoci prostřednictvím Patrona dětí.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,500 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh svojí dcerky Lucinky

Když měla moje Lucinka 18 měsíců, odešel od nás její tatínek. Nebylo to pro mě jednoduché, ale řekla jsem si, že to prostě zvládnu. Lucinka má starší sestřičku Emmičku a holky jsou skvělý tým. Dnes má Lucinka 8 let a je úžasná. Má však potíže s šelestem na srdíčku, a tak musíme chodit na pravidelné kontroly. Snad bude všechno v pořádku. Protože trpí tupozrakostí, nosí brýle, ale řekla bych, že jí moc sluší.

Se začátkem školního roku musím Lucince zaplatit příspěvek do třídního fondu a poplatek za školu v přírodě. Protože se ale nyní potýkáme s finančními potížemi, nemohu jí zaplatit ani fond, ani školu v přírodě. I když pro mě není jednoduché žádat o pomoc, v tuto chvíli musí jít má hrdost stranou. Proto prosím o příspěvek prostřednictvím Patrona dětí.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě