Škola v přírodě pro Marušku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

školu v přírodě

Obrázek daru
Michaela  Slavíčková, DiS.
Patron příběhu

Michaela Slavíčková, DiS.

sociální pracovnice

Komentář patrona

Maruška je sedmnáctiletá slečna, se kterou dlouhodobě spolupracuji v rámci sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi. Rodina si v životě prošla nelehkými situacemi. Děti v dětství přišly o otce a maminka zůstala sama na dvě dcery. Nyní sice žije s partnerem, z minulosti, kdy nebylo jednoduché uživit dvě děti, jí však zůstaly dluhy, které nyní řeší v rámci insolvence. Maruška dochází do speciální školy, kde je velmi oblíbená. Ráda by se proto zúčastnila i školy v přírodě, která nabízí příležitost pro nové zážitky s kamarády. Cítím, že si naši podporu zaslouží.

Tento příběh byl bohužel zrušen. Dary se ale nikde neztratily. Podpořili jste jimi jiné dětské příběhy. Děkujeme!

Sdílet příběh:

Příběh Marušky, jejíž maminka nemá peníze na úhradu školy v přírodě

Sedmnáctiletá Maruška je aktivní, komunikativní a společenská dívka, která má moc ráda zvířata a každou volnou minutu tráví v přírodě. Tento zájem ji spojuje s její třináctiletou sestřičkou, a tak často společně vyrážejí na dlouhé procházky.

Maruščina třída se na jaře chystá na školu v přírodě a Maruška by se spolužáky také ráda jela. Maminka, která dlouho žila sama se dvěma dcerkami, jí však školu v přírodě nemůže zaplatit. Když totiž uhradí náklady na bydlení, potraviny, školu a splátku dluhu, který má z minulosti, nezbydou jí téměř žádné peníze.

Maruška se ale na školu v přírodě moc těší. Ráda by se svými spolužáky strávila nějaký čas i mimo školní lavice. Pojďme jí společně pomoci.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě