Škola v přírodě pro Nikolase

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

školu v přírodě

Obrázek daru
Bc. Andrea  Branná
Patron příběhu

Bc. Andrea Branná

sociální pracovnice

Komentář patrona

Nikolas momentálně bydlí s maminkou a dvěma sourozenci v Charitním domě pro matky v tísni, kde pracuji jako sociální pracovnice. Nikolas je trošku stydlivý kluk, který si teď ze všeho nejvíc přeje odjet na školu v přírodě. Maminka by mu toto přání moc ráda splnila, i když se ale snaží s penězi dobře hospodařit a něco ušetřit, na školu v přírodě finance prostě nejsou. Proto se obracíme s žádostí o finanční dar na vás. Škola v přírodě je Nikolasovým velkým snem, o ničem jiném nemluví. Pojďme mu ho společně splnit.

Společně jsme vybrali
celou částku 1,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Nikolase, jehož maminka se potýká s finanční tísní

Desetiletý Nikolas je skromný, přátelský a srdečný kluk, kterému ke štěstí stačí třeba jen hezké počasí a možnost jet na projížďku na kole. Má však citlivou duši a před lidmi, které nezná, se hodně stydí. V posledních pár týdnech se nadchl myšlenkou, že pojede se svými spolužáky na školu v přírodě. Pořád dokola vypráví mamince, se kterou bydlí v azylovém domě, o tom, jak úžasné to bude a jak moc se na to velké dobrodružství těší.

Jeho maminka si nepřeje nic jiného, než mu dát možnost školu v přírodě zažít, protože jsou však jediným jejím příjmem sociální dávky, ví, že si takový výdaj nemůže dovolit. Protože ale udělá všechno pro to, aby byly její děti šťastné, rozhodla se zkusit své štěstí a požádat o pomoc Patrona dětí.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě