Škola v přírodě pro páťáka Yasina

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

školu v přírodě

Obrázek daru
Mgr. Miroslava  Trojanová
Patron příběhu

Mgr. Miroslava Trojanová

třídní učitelka

Komentář patrona

Yasin chodí do 5. třídy základní školy a rád by se svými spolužáky odjel na školu v přírodě. Zatím je ale jediným dítětem, které se jí z finančních důvodů nemůže zúčastnit. Jeho maminka je totiž samoživitelka se dvěma dětmi, třetí je na cestě. Osobně vnímám školu v přírodě nejen jako pohyb na čerstvém vzduchu, ale také jako možnost k utužování kolektivu. Všechny děti se na ni moc těší a moc by nás mrzelo, kdyby s námi Yasa nemohl jet. Letos je to navíc naposledy, co budeme všichni spolu. Je to pro nás taková rozlučka s 1. stupněm. A tak se společně s Yasovou maminkou obracíme na Patrona dětí s žádostí o pomoc a příspěvek. Společně můžeme jednoho kluka udělat ohromně šťastným.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,500 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Yasina, jehož maminka nemá dostatek peněz na úhradu školy v přírodě

Jedenáctiletý Yasin je šikovný páťák, který má ve škole moc hezké známky. Volný čas tráví nejraději v přírodě, a když zrovna není vhodné počasí na procházky a výlety, hraje si doma s legem.

V letošním školní roce by rád odjel na školu v přírodě, která bude poslední společnou akcí s jeho třídní paní učitelkou a stávajícími spolužáky. Příští rok už totiž Yasina čeká přestup na 2. stupeň, kde bude všechno jinak. Zatím to ale bohužel vypadá tak, že nikam nepojede. Doma totiž na školu v přírodě nejsou peníze.

Yasin bydlí s maminkou a šestiletým bráškou Tobiasem. Rodina se zanedlouho rozroste ještě o holčičku. Mamince to s tatínky dětí bohužel nevyšlo, a tak je na jejich výchovu sama. A protože ví, jak moc si Yasin přeje na školu v přírodě odjet, rozhodla se zkusit své štěstí a požádat o příspěvek Patrona dětí. Pomůžeme?

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě