Škola v přírodě pro Péťu

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

školu v přírodě

Obrázek daru
Mgr. Kateřina  Šíchová
Patron příběhu

Mgr. Kateřina Šíchová

výchovná poradkyně

Komentář patrona

Péťu znám z naší školy, kde působím jako jeho třídní učitelka. Je to milý a hodný kluk, ve škole hodně snaživý. Žije v sociálně slabé rodině, která nemá dostatek financí na to, aby mu umožnila zúčastnit se školy v přírodě. Péťa je z toho smutný, rád by strávil nějaký čas se svými spolužáky mimo školní lavice. Určitě si zaslouží mít stejné možnosti jako jeho vrstevníci, proto jsem se rozhodla ho podpořit jako patronka jeho příběhu.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,400 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Péťa vyrůstá v sociálně slabé rodině, která mu nemůže zaplatit školu v přírodě

Desetiletý Péťa je nejistý kluk, který si občas připadá méněcenný. Bydlí s rodiči a třemi sourozenci a ví, že mají málo peněz. Péťa tak nemá spoustu věcí, které jsou pro jeho spolužáky samozřejmostí. Některé děti to bohužel nevhodně komentují, což Péťu hodně trápí. Naštěstí má kolem sebe spoustu spolužáků, kteří ho mají moc rádi. A ti si teď moc přejí, aby s nimi odjel na školu v přírodě.

Péťa se na školu v přírodě těší, i když ví, že na to rodiče nemají peníze. Věří, že se stane nějaký zázrak a on bude moci přece jenom jet. Pomozme mu k tomu, aby se jeho sen stal skutečností.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě