Škola v přírodě pro Vanessku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

školu v přírodě

Obrázek daru
Radka  Burianová
Patron příběhu

Radka Burianová

hospodářka na základní škole

Komentář patrona

Vanesska je šikovné děvče, které se moc těší na školu v přírodě. Její maminka by jí tento zážitek ráda dopřála, protože se ale sama stará o tři děti, nemůže si takový výdaj dovolit. Rozhodla se však, že zkusí své štěstí a požádá o pomoc Patrona dětí. Věřím, že společně se nám potřebná částka na školu v přírodě podaří vybrat.

Tento příběh byl bohužel zrušen. Dary se ale nikde neztratily. Podpořili jste jimi jiné dětské příběhy. Děkujeme!

Sdílet příběh:

Příběh šikovné a aktivní Vanessky, která se těší na týden plný dobrodružství se spolužáky

Osmiletá Vanesska žije se svojí mamkou a starším bráškou, se kterým se, jak už to tak mezi dětmi bývá, poměrně intenzivně dohadují. V rodině mají ještě malou holčičku, ta ale zatím do „hádacího“ věku nedorostla.

Rodina bydlí na venkově, v domě u babičky a dědy, kde pro sebe mají jedno patro. Maminka dělá vše, co je v jejích silách, aby děti měly vše, co potřebují, někdy jí ale na něco nezbývají peníze.

Vanesska by letos ráda odjela se svojí třídou na školu v přírodě. Už měsíce nemluví o ničem jiném. Její mamka je na rodičovské dovolené a k tomu si přivydělává na brigádách, takový výdaj si ale nemůže dovolit. Protože však chce Vanessce toto dobrodružství se spolužáky dopřát, prosí o příspěvek prostřednictvím Patrona dětí. Pojďme jí společně pomoci.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě