Škola v přírodě pro Verunku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

školu v přírodě

Obrázek daru
Bc. Lenka Hurtová
Patron příběhu

Bc. Lenka Hurtová

terénní sociální pracovnice

Komentář patrona

Verunku znám pět let, tedy od doby, kdy jsem s její maminkou začala spolupracovat v rámci sociálně aktivizační služby na zlepšení jejich obtížné situace. Maminka je sama na výchovu pěti dětí a na počátku nového školního roku má potíže uhradit rozličné mimořádné výdaje. Jedním z takových výdajů je týdenní pobyt na škole v přírodě, kam se koncem září chystá Verunčina třída. Verunka by ráda zažila týden v krásné přírodě se svými spolužáky, bez vaší pomoci ale bude muset zůstat doma.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka samoživitelka vypráví příběh své dcerky

Osmiletá Verunka je citlivá dívka, která má ráda pohádky a příběhy o zvířátkách. Ve škole ji baví český jazyk a výtvarná výchova a má velký cit pro kombinování barev. Dokonce i oblečení si vybírá podle toho, jestli se k sobě barevně hodí.

Verunka má problémy s výslovností, proto chodí do logopedické třídy, kde trénuje řeč pod dohledem logopedky. Škola nyní pro své žáky připravila týden školy v přírodě, kam se Verunka moc těší. Nemůže se dočkat soutěží a her, procházek a čerstvého vzduchu. Problém je však v tom, že si nemohu dovolit školu v přírodě financovat.

Jsem totiž samoživitelkou s 5 dětmi. Společně bydlíme v třípokojovém bytě, děti sdílí jeden pokojíček. Bohužel jsem již 4. rokem v insolvenci a s nástupem nového školního roku se mi nedaří uhradit vše potřebné. Školní pomůcky jsem ještě nakoupit zvládla, na školu v přírodě pro Verunku už ale nemám peníze. A proto prosím o pomoc vás.

Verunka je moc chytrá a uvědomuje si, že na tom finančně nejsme dobře. Vím, že ji to trápí, proto bych jí ráda dopřála týden strávený s jejími spolužáky, daleko od všech našich potíží. Aby to ale bylo možné, potřebuji vaši pomoc.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě