Školka a kurz plavání pro Claire

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

školku a kurz plavání

Obrázek daru
Veronika  Drozdová, DiS.
Patron příběhu

Veronika Drozdová, DiS.

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Claire vyrůstala s maminkou a mladší sestrou v USA. Po smutných a bolestivých zkušenostech s otcem dětí se maminka rozhodla pro návrat do Čech, aby dcerkám zajistila klidný a bezpečný domov. Nyní žijí u babičky, která jim pomáhá. Claire nese celou situaci dost těžce. Zvyká si jen pomalu, chce to čas. Bylo by pro ni dobré, kdyby mohla dělat věci, které má ráda. Miluje sporty, ale maminka se ocitla téměř bez prostředků, otec na dcery nepřispívá. Maminka se obrátila na Patrona dětí s prosbou o pomoc při úhradě školky a kurzu plavání.

Společně jsme vybrali
celou částku 13,800 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Aby si Claire rychle zvykla v novém domově

Claire se nedávno přestěhovala s maminkou a mladší sestrou ze zahraničí ke své babičce do Čech. Prošla smutným obdobím při rozchodu rodičů. Maminka už nemohla déle snášet vážné neshody a bolestivé zkušenosti s otcem svých dcer.

Claire si v novém domově obtížně zvyká. Určitě by jí pomohlo, kdyby dělala věci, které má ráda a při kterých nebude myslet na smutné věci. Je vášnivá sportovkyně, a protože předtím bydleli u moře, miluje plavání. Zaplatit školku a kurz plavání je pro maminku velké sousto. Je totiž zatím bez zaměstnání a od otce holčiček nedostává žádný finanční příspěvek.

Pomůžeme společně s Patronem dětí a přispějeme Claire na školku a plavání?

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě