Školka a kurz plavání pro Sophii

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

školku a kurz plavání

Obrázek daru
Veronika  Drozdová, DiS.
Patron příběhu

Veronika Drozdová, DiS.

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Maminka malé Sophie je mou přítelkyní a sousedkou. Po smutných zkušenostech se svým manželem se vrátila ze zahraničí, aby dvěma dcerkám zajistila klidný a bezpečný domov. Nyní žijí u babičky, která jim pomáhá. Maminka se Sophii i Claire věnuje naplno. Sophinka je komunikativní a společenská. Bylo by pro ni dobré chodit do školky, ale maminka se ocitla téměř bez prostředků, otec na dcery nic nepřispívá. Když bude Sophie ve školce, může si její maminka najít zaměstnání a lépe zajistit rodinu.

Společně jsme vybrali
celou částku 13,802 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Sophinka si moc přeje chodit do školky a na plavání

Sophii jsou dva roky. Je to malé zlatíčko a báječný parťák. Je zvídavá, společenská a rychle se všemu učí od své starší sestry Claire. Miluje kolektiv, ráda si hraje s dětmi, zpívá, říká básničky a miluje vodu.

Sophie je ještě malá a snad tedy tolik neprožívá životní změny, které v rodině nastaly. Maminka se s ní a Claire vrátila ze zahraničí do Čech. Nemohla už déle snášet vážné neshody a bolestivé zkušenosti s otcem svých dcer. Bydlí teď u babičky a zvykají si na nový domov.

Maminka by byla ráda, kdyby Sophie se svojí starší sestřičkou mohly nastoupit do školky, školku jim teď ale zaplatit nemůže. Je zatím bez zaměstnání a od otce holčiček nedostává žádný finanční příspěvek. Pokud však společně s Patronem dětí pomůžeme s placením školky, může si maminka najít zaměstnání. A rodinná situace bude hned veselejší.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě