Školka v přírodě pro Lea

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

školku v přírodě s OS Smíšek

Obrázek daru
Karolína Zelená, DiS.
Patron příběhu

Karolína Zelená, DiS.

sociální pracovnice - Občanské sdružení Smíšek

Komentář patrona

Leo ve školce krásně rozkvetl, je tam šťastný. Také je na něm vidět, jak se mu maminka věnuje. Oba dva si pomoc opravdu zaslouží.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,200 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Aby Leo mohl zažít nová dobrodružství se svými kamarády

Jsem matka samoživitelka, původem z Běloruska, a mám úžasného chlapečka Lea (5let). Před dvěma lety jsem s ním utekla z Teplic před mým bývalým manželem, který mě bil. Protože jsme neměli kam jít, bydleli jsme v azylovém domě, na utajované adrese. Nyní žijeme v pronajatém bytě a já mám práci na plný úvazek.

Když začal Leo chodit do školky, vůbec nemluvil. Podepsal se na něm stres, který zažil. Dnes je ale úplně jiný. Je to opravdový smíšek, který si rád se všemi povídá a ve školce má spoustu kamarádů. Baví ho všechny aktivity, které školka nabízí – plave, bruslí, jezdí na výlety. Letos by se rád podíval na školku v přírodě v Jizerských horách.

Ačkoliv jsem se postavila na vlastní nohy a dokážu se o sebe a svého syna postarat sama, finance navíc, ze kterých bych mohla školku v přírodě zaplatit, bohužel nejsou. Otec výživné neplatí. Proto jsem si našla projekt Patron dětí. Chtěla bych poděkovat všem, kteří pomáhají.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě