Školkovné a obědy pro Péťu

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

kosmetiku pro alergiky, obědy a školkovné na 6 měsíců

Obrázek daru
Dana  Krychtálková
Patron příběhu

Dana Krychtálková

dětská lékařka

Komentář patrona

Péťu znám ze své ordinace dětského lékaře. Bohužel trpí na atopický ekzém, jeho maminka a nevlastní tatínek ale dělají všechno pro to, aby se ekzém nezhoršoval a pravidelně s ním chodí na kontroly. Finančně na tom však nejsou dobře, proto nyní žádají o pomoc.

Společně jsme vybrali
celou částku 6,444 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Péťi, jehož rodina se nachází ve finanční tísni

Čtyřletý Péťa je veselý a samostatný kluk, který si ze všeho nejraději hraje s hasičskými autíčky a vláčky. Trápí ho ale atopický ekzém, takže se někdy chce kvůli svědění svléknout z kůže.

Péťa bydlí s maminkou, jejím partnerem a třemi sourozenci v pronajatém domečku. Maminka je na mateřské dovolené a nevlastní tatínek je dlouhodobě na nemocenské kvůli problémům se zády. Snaží se, aby dětem nic nechybělo, na spoustu věcí jim ale chybí peníze.

Péťa potřebuje speciální kosmetiku na péči o svoji atopickou pokožku, jejíž pořízení výrazně zatěžuje rodinný rozpočet. Rodina musí také uhradit obědy a školkovné ve školce, na což jim aktuálně nezbývají peníze. A protože nemají nikoho, kdo by jim mohl pomoci, obrací se na Patrona dětí s žádostí o příspěvek. Pomůžeme?

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě