Školkovné, obědy a svačinky pro Štěpánka

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

školkovné a stravné v mateřské škole na 7 měsíců

Obrázek daru
Jana  Škaloudová
Patron příběhu

Jana Škaloudová

pracovnice v sociálních službách

Komentář patrona

Štěpánkovu rodinu znám z výkonu své profese. Spolupracuji s ní téměř rok a musím říct, že rodiče jsou velmi snaživí, bohužel se jim nedaří finančně zajistit své děti. Maminka je na rodičovské dovolené a tatínek je aktuálně nezaměstnaný. Rodina bydlí na vesnici, kde je velmi špatná dopravní obslužnost, což tatínkovi hledání práce komplikuje. Dojíždět na směny je pro něj v tuto chvíli nemožné. Protože na tom rodina není finančně dobře, rozhodla se maminka požádat o pomoc Patrona dětí s úhradou školkovného a stravného pro Štěpánka.

Společně jsme vybrali
celou částku 5,757 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh malého školkáčka Štěpánka

Štěpánek zanedlouho oslaví své 3. narozeniny. Těší se, až to doma oslaví s dvěma brášky i rodiči, malá oslava ho možná čeká i ve školce. Aby se tak ale stalo, musí mu maminka uhradit školkovné, obědy a svačinky, jinak Štěpánek do školky nebude moci dále chodit. Na takový výdaj se ale momentálně v rodinném rozpočtu nenajdou peníze.

Štěpánek bydlí s rodiči a dvěma sourozenci v pronajatém bytě. Tatínek bohužel přišel o zaměstnání, v současné době je proto na úřadu práce. Aktivně si hledá práci, komplikací je však i dojíždějí do nejbližšího města. Z vesnice, kde rodina bydlí, totiž jezdí jen jeden autobus za celé dopoledne a auto rodina nemá. Tatínek ale ve svém úsilí nepolevuje. Maminka je na rodičovské dovolené.

Finanční situace rodiny není veselá, proto se maminka rozhodla požádat o pomoc s úhradou Štěpánkova školkovného a stravného ve školce. Každého příspěvku si bude rodina nesmírně vážit.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě