Školkovné a stravné pro malého Tomáška

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

školkovné a stravné na 5 měsíců

Obrázek daru
Zuzana Palová
Patron příběhu

Zuzana Palová

sociální pracovnice

Komentář patrona

V rámci Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi pracujeme s Tomáškem a jeho otcem. Tomáškův otec je momentálně na úřadu práce a je v tíživé finanční situaci, nemůže si dovolit zaplatit synovi školkovné a stravné do konce roku. Byli bychom moc vděčni za jakoukoliv finanční pomoc. Rodině by to velmi ulehčilo.

Společně jsme vybrali
celou částku 5,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Tatínek vypráví příběh svého syna Tomáška, který přišel o maminku

Mému synovi Tomáškovi jsou čtyři roky. Před dvěma lety nás potkala těžká rána, když zemřela Tomášova maminka. Od to doby jsme sami. Snažím se mu všechno vyhradit, protože žádné malé dítě by nemělo něčím takovým procházet. Bohužel je situace ještě horší v tom, že jsme v těžké finanční situaci.

Aktivně si hledám práci, ale vzhledem k oblasti, ve které žiji, se mi to nedaří. Jsem veden na úřadu práce. Znamená to, že jsem sotva schopen zajistit synovi běžné potřeby a nezbývají mi peníze na jeho školkovné a stravné.

Ve školce to Tomáška moc baví, hodně se tam toho naučí a má tam mezi dětmi spoustu kamarádů. Daří se mu tam na chvíli zapomenout na to, že je jeho maminka pryč. Mrzí mě, že by kvůli naší finanční tísni nemohl do školky docházet. Prosím tedy o jakoukoliv pomoc nebo příspěvek. Sám to nezvládnu.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě