Školkovné v lesní školce pro Marušku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

školné v přírodním klubu (v lesní školce) do konce června 2020

Obrázek daru
Mgr. Sofie  Pokorná
Patron příběhu

Mgr. Sofie Pokorná

sociální pracovnice

Komentář patrona

Marušku jsem poznala během její první návštěvy v našem centru, kdy doprovázela svou maminku v těžké rodinné situaci. Maminka se v té době musela s dcerou a synkem odstěhovat ze společné domácnosti, kde bydleli s tatínkem. Nyní rodina žije v místě, kde Maruška navštěvuje lesní školku. V tuto chvíli maminka potřebuje pomoc s úhradou školkovného, na které jí nezbývají peníze. A protože se nemá na koho jiného obrátit, prosí o pomoc a podporu vás.

Společně jsme vybrali
celou částku 9,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka samoživitelka vypráví příběh své dcerky

Jsem maminkou čtyřleté Marušky a dvouletého Honzíka. Společně bydlíme v pronajatém bytě, kam jsme se přestěhovali po rozchodu s mým bývalým partnerem. Snažím se, aby děti náš rozchod ovlivnil co nejméně, aby stále měly pocit bezpečí a stability. A snad se mi to daří.

Maruška má moc ráda přírodu, proto už dva roky chodí do lesní školky, kde může být dennodenně venku. Běhá, skáče, leze po stromech, hraje si s vodou a hlínou. V lesní školce staví s kamarády bunkry, opéká jablíčka nebo staví hrady z kamenů a domečky pro skřítky. Kromě toho si neustále zpívá a vymýšlí různé příběhy.

Ve školce se jí zkrátka líbí a já bych byla moc ráda, kdyby do ní mohla docházet i nadále. Platit jí měsíčně školkovné je však v tuto chvíli nad mé finanční možnosti. A tak moc prosím o pomoc vás. Můj příjem tvoří jen rodičovský příspěvek a nějaká ta koruna navíc, kterou utržím prodejem věcí, jež po nocích háčkuji. Na pokrytí školkovného to ale nestačí.

P. S. Jména dětí v příběhu byla změněna. Děkujeme za pochopení.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě