Školné a stravné pro malého Mikiho

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

školné a stravné

Obrázek daru
Renata Fidlerová
Patron příběhu

Renata Fidlerová

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Miki je dvouletý chlapeček, který bydlí s maminkou a dvěma brášky. Jeho otec jeho maminku opustil, když byla těhotná a nejeví o syna žádný zájem. Protože je maminka na všechno sama, jejich finanční situace není dobrá, a proto by jim hodně pomohl příspěvek na školkovné a stravné. Za jakoukoliv pomoc upřímně děkujeme.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,840 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh malého Mikiho, jehož rodina se octla v těžké situaci

Miki je dvouletý šikovný chlapeček, který miluje traktory, svou maminku a své dva starší bratry, Tadeáše a Adama. Nedávno začal chodit do školky, kde ho to moc baví a kde má hodně kamarádů. Bohužel ne všechno je tak růžové. Ačkoliv drží rodina pospolu, nachází se v těžké finanční situaci.

Mikiho otec opustil maminku, když byla těhotná, a od té doby nejeví o syna nebo zbytek rodiny zájem. Na Mikiho navíc finančně nepřispívá. Mikiho mamince nedávno skončila rodičovská dovolená, je momentálně na úřadu práce a snaží se najít způsob, jak zaopatřit Mikiho i jeho brášky. Bohužel má sotva dost peněz na pokrytí běžných potřeb chlapců. Na zaplacení školkovného a stravného v Mikiho nové školce nemá ani korunu.

Rozhodla se proto požádat o pomoc Patrona dětí a za jakýkoliv příspěvek upřímně děkuje.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě