Školné v ZUŠ pro hudebnice Sáru a Natálku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

školné v základní umělecké škole

Obrázek daru
Eva  Lakatošová
Patron příběhu

Eva Lakatošová

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Rodinu Natálky a Sáry znám z místa bydliště. Holky mají ještě bratra, který má podobně jako ony hudební nadání a věnuje se i několika sportům. Je radost vidět mladé lidi, kteří mají tolik zájmů. Svojí hudbou rozdávají radost. Paní ředitelka ze základní umělecké školy děti chválí, že jsou nadané a pilné. Pro rodiče je platba školných velkým soustem a tak se rozhodli požádat o pomoc Patrona dětí. Držím jim palce!

Společně jsme vybrali
celou částku 3,100 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Aby Natálka se Sárou mohly dál chodit do základní umělecké školy

Natálie a Sára jsou dvě šikovné, hudebně nadané slečny. Natálie hraje na klávesy, ráda tančí a věnuje se boxu. Sára je nadaná houslistka a vedle toho i aktivní sportovkyně. Navštěvuje sportovní školu, její disciplínou je plavání.

Rodiče jsou rádi, že mají jejich děti spoustu zájmů a jen tak nemarní svůj čas, a jak říkají „nepotulují se někde po parcích“. Hudba i sport jim přinášejí spoustu hezkých vztahů a prima zážitků. Třeba výroční koncert v ZUŠce, nebo plavecké závody! Rodiče jsou pyšní, když vidí, jak holkám hudba i sport jdou.

Jen ty peníze! Holky mají ještě bráchu, a nikoho asi neudiví, že je také vášnivý muzikant a sportovec. Zaplatit všem dětem hudební a sportovní aktivity, pořídit jim nástroje a sportovní výbavu je pro rodiče velké sousto.

Obrátili se proto na Patrona dětí s prosbou o pomoc s platbami půlročního školného v základní umělecké škole.

Byla by škoda nepodporovat děti, které mají chuť něco dokázat. Pomůžeme jim?

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě