Školné v ZUŠ pro nadaného Richarda

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

školné v základní umělecké škole

Obrázek daru
Eva  Lakatošová
Patron příběhu

Eva Lakatošová

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Richarda a jeho rodinu znám z místa bydliště. Ríša má ještě dvě šikovné sestry, který mají, podobně jako on hudební nadání. Richard hraje na klavír. Jinak studuje na střední škole, hraje fotbal, rád boxuje a věnuje se parkouru. Je radost vidět mladé lidi, kteří mají tolik zájmů. Svojí hudbou rozdává radost. Paní ředitelka ze základní umělecké školy jeho i sestry chválí, že jsou nadané a pilné. Pro rodinu je platba školných velkým soustem, a tak se rozhodli požádat o pomoc Patrona dětí. Držím jim palce!

Společně jsme vybrali
celou částku 1,550 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Školné v základní umělecké škole pro klavíristu Richarda

Richard je šikovný kluk se spoustou zájmů. Je hudebně nadaný, hraje na klavír. Zároveň je velký sportovec, věnuje se fotbalu, rád boxuje a objevil pro sebe, někomu možná neznámý sport, parkour. Richard má dvě sestry, a nikoho asi neudiví, že jsou také vášnivé muzikantky a sportovkyně.

Rodiče jsou rádi, že mají jejich děti spoustu zájmů, nemarní svůj čas, a jak říkají „nepotulují se někde po parcích“. Hudba i sport jim přinášejí spoustu hezkých vztahů a prima zážitků. Třeba výroční koncert v ZUŠce, fotbalový zápas! Rodiče jsou pyšní, když vidí, jak Richardovi hudba i sport jdou.

Jen ty peníze! Zaplatit všem dětem hudební a sportovní aktivity, pořídit jim nástroje a sportovní výbavu je pro rodiče velké sousto.

Obrátili se proto na Patrona dětí s prosbou o pomoc s platbami půlročního školného v základní umělecké škole.

Byla by škoda nepodporovat děti, které mají chuť něco dokázat. Pomůžeme jim?

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě